11 медалисти от 50. ОУ „Васил Левски“ в националните състезания „Таралеж“
С гордост споделяме, че 11 ученици от 1 до 4 клас в 50. ОУ „Васил Левски“ – София завоюваха златни медали в кръговете на годишните национални състезания „Таралеж“ по различни учебни предмети.
Нашите талантливи участници показаха отлични знания, логическо мислене и постоянство в дисциплини като български език и литература, математика, общество, природа, изобразително изкуство и английски език.
Техните постижения са резултат от целенасочена подготовка, висока мотивация и подкрепата на техните учители и родители.
Те са вдъхновение за своите съученици и доказателство за високото качество на обучение в нашето училище.
Поздравяваме всички медалисти за отличното представяне!

